Servis / služby

Mechanické, karosářské a el. opravy

Nabízíme kompletní servisní program pro vozy všech značek. Mechanické opravy motorů, převodovek, podvozkových částí. Výměna olejů, kapalin, tlumičů, čepů a ostatních podvozkových částí. Provádíme také výměnu výfuků a katalyzátorů, servořízení a veškeré další mechanické opravy. Pokud se jedná o opravu karoserie nebo výměnu karosářských dílů, autoservis / Autodílna Matýska s.r.o. vám nabízí služby svých kvalifikovaných techniků, kteří karoserii vašeho vozidla uvedou do původního stavu za minimální náklady. Doplňující službou v našem autoservisu je elektro-instalace a veškeré elektrické opravy vozidel.

Dekarbonizace dieselových motoru

Naše profesionální DE-KARBONIZACE je proces který trvá přibližně hodinu díky profesionální technice, která není náročná na prostor, čas ani pracovní sílu. Bez jakéhokoliv rozebírání motoru a dílů. Využijte naších profesionálních služeb jako je DE-KARBONIZACE.

Pneuservis a geometrie

Hledáte spolehlivý a rychlý pneuservis? V autoservisu – autodílna Matýska s.r.o. Vám nabízíme kvalitní prodej pneu a kvalitní služby zkušených profesionálů. Nabízíme také prodej nových a ojetých pneumatik, alu a plechových disků všech rozměrů a značek.
Provádíme kompletní pneuservis a opravy bočních průrazů pneumatik pro osobní a dodávkové automobily do 3,5 t.

– Při přezouvání bezplatná kontrola brzdového obložení + podvozku !!!
– Uskladnění kol cena 99,- za měsíc bez DPH !!!

Diagnostika

Autoservis – Autodílna Matýska s.r.o. se zabývá diagnostikou na profesionální úrovni. Diagnostické práce děláme na počkání a co nejrychleji, abyste byli co nejdříve odbaveni mohli opět pokračovat na Vašich cestách. Cena je u nás velice přijatelná.

Příprava vozů na STK a ME

V rámci našich kvalitních služeb zákazníkům Vám autoservis – Autodílna Matýska s.r.o. nabízí provedení předběžné prohlídky stavu Vašeho vozidla a jeho následnou přípravu, zakončenou úspěšným provedením samotné technické prohlídky na stanici STK+ME, která se nachází v blízkosti našeho servisu. Pokud se termín pro uskutečnění nové technické kontroly přiblížil, neváhejte nás kontaktovat a domluvit si přípravu vašeho vozu na STK + ME.

Brzdové centrum

Naše brzdové centrum Vám nabízí nejkvalitnější brzdové technologie od předních a nejkvalitnějších dodavatelů tohoto sortimentu pro automobilový průmysl. Jsme kompletní brzdový specialisté a odborně Vám opravíme brzdový systém s vysokou garancí kvality práce a používaných náhradních dílů.

Autoklimatizace

Autodílna Matýska Vám nabízí běžný servis klimatizací vozidel, desinfekce klimatizačních okruhů, opravy a testování klimatizací, opravy tlakových hadic klimatizací, opravy klima kompresorů, opravy netěsnosti klimatizací, opravy trubek klimatizací, výroba nových hadic a trubek, prodej náhradních dílů ke klimatizacím, vodíková zkouška těsnosti klimatizací, proplachování a čištění klimatizačních okruhů.

– Dezinfekce 350,- bez DPH
– Kompletní údržba s dezinfekcí 1.200,- bez DPH

Zapůjčení náhradního vozidla

V rámci zkvalitňování služeb nabízíme po dobu opravy Vašeho vozidla v naší Autodílně MATÝSKA s.r.o. – zapůjčení náhradního vozidla! Po dohodě s přijímacím technikem je možné náhradní vozidlo přistavit na předem domluvené místo a zároveň převzít Váš vůz do opravy.

Výměna autoskel

Autodílna Matýska s.r.o. nabízí také prodej, montáže a opravy automobilových skel. Opravíme či vyměníme kterékoli sklo Vašeho vozu: skla čelní, boční i zadní. Dále Vám také servis Matýska nabízí výměny originálních autoskel z připojištění a povinného ručení.

Zprostředkování pojištění+Vyřízení pojistných událostí

Nabízíme komplexní vyřešení pojistných událostí vč. urychlení vyřízení pojistných událostí tak, že jsou propláceny s maximální možnou rychlostí. Nechte Vaši nehodu na nás vše Vám vyřídíme, zařídíme i opravíme.

Čištění interieru

Autodílna Matýska s.r.o. Vám dále nabízí také čištění interiéru aut, komplexní profesionální auto kosmetická péče, čištění a impregnace plastových či dřevěných částí interiéru, čištění stropu a koberečků, čištění sedaček, leštění a voskování aut. Čištění a úklid je vždy prováděn pečlivě proškolenými pracovníky naší firmy a za pomocí profesionální techniky.

Odborné poradenství při koupi vozu

Poradenství při nákupu ojetých vozidel, prověřování ojetých vozidel, diagnostika vozidel, poradenství, registrace vozidel, pojištění vozidel či leasing. Mnoho našich zákazníků již díky prověření ojetiny před koupí ušetřilo spoustu peněz, nervů i času. S minimálním rizikem a velmi pohodlně s námi pořídili svůj vysněný ojetý automobil.

Správa vozového parku

Náš fleet manager v Autodílna Matýska s.r.o. má na starost kompletní administrativní správu vozového parku. Zajišťujeme všechny činnosti související s pořízením, správou, péčí, obnovou a odpisem vozidel ve vozových parcích nejrůznějších společností.

Zavolejte nám

Tel.: 547 243 410 / Mob.: 602 737 595

Napište nám

info@automatyska.cz

Otevírací doba

Po – Pá: 8:00 - 17:00